Хто ми?

Відсутність компетентного технічного персоналу на знімальному майданчику призвело до того, що ми вирішили створити освітню платформу у форматі теоретичних майстер-класів у поєднанні з великою кількістю практики на базі PATRIOT Rental.

Чому саме ми?

База кінематографічного обладнання Patriot Rental є найбільшою у Східній Європі, а наш рентал – найбільший рентал у Східній Європі. Ми буквально щодня купуємо новинки для різних департаментів.

Ми вже маємо досвід проведення освітніх майстер-класів, які ми проводимо щороку для своїх співробітників, а також для студентів, які хочуть опанувати різні професії в кіноіндустрії.

Динаміка зростання підготовки персоналу за останні 4 роки:

1-й рік – 24 людини.

4-й рік – 126 осіб закінчили навчання за кваліфікацією 1AC, а також 13 спеціалістів DIT та 75 освітлювальних бригад були акредитовані та сертифіковані нами.

Щороку PATRIOT Rental стає головним технічним партнером і спонсором кінофестивалів України (спонсорство означає надання грошових сертифікатів, які можна обміняти на обладнання, що здається в оренду в ренталі, для реалізації творчих ідей переможців цих фестивалів).

Ми також проводимо технічні тренінги для студентів різних університетів України, що мають відношення до кіноіндустріі, адже ми орієнтовані на підготовку студентів та реалізацію їх творчого потенціалу.

Програма навчання вже складена і розписана. Після теоретичної та практичної частини майстер-класів, які відбуватимуться у наших павільйонах, учасники курсу неодмінно поїдуть на різні знімальні майданчики.